עֲגָלָה
cload
Liquid error (sections/header line 1197): Could not find asset snippets/alireviews_aggregateRating.liquid

חיי מדף

12 פברואר, 2022

מדפים הפכו במרוצת השנים לפריט רב שימושי, אשר ניתן למצוא בכל בית. כבר מזמן משולבים המדפים כשחקן מרכזי בעולם העיצוב, האחסון והדקורציה ואנחנו במסגריית אגן ברזל מציעים מגוון פתרונות לשילובם בכל חלל ובכל בית. המאמר שלפניכם מרכז כמה קווים מנחים ומידע שימושי, על מנת לעזור לכם לבחור את המדף הכי מדויק, מעוצב לפי מידה. כל המידע נגיש בקטגוריית המדפים באתר, אך לפניכם מאמר שיעשה קצת סדר.
  
פונקציונליות המדף יכולה להשתנות ולמעשה ניתן לייצר מדף שימלא אחר מספר רב של צרכים
בין אם אתם מעוניינים לשדרג את הבית בו אתם מתגוררים כעת או בין אם רכשתם זה עתה נכס ואתם עומדים בפתחה של תקופת שיפוצים ושינויים, השיקול לשילוב מדפים במטבח, בסלון, בחדרי השינה, באמבטיה ואפילו במחסן או בחצר – הוא שיקול לגיטימי ונכון. עיצוב החלל מצריך ורסטיליות מחשבתית ולכן מסגריית אגן ברזל תדאג לייצר עבורכם מדף לפי מידה וצבע, כך למעשה אתם מתכננים ומעצבים את המדף שיתאים לכם על פי דרישות החדר שתרצו לשדרג. 
מסגריית אגן ברזל מלווה את לקוחותינו בשלב התיכנון, בבחינת כל המשתנים שיעזרו לכם לבחור את המוצר המדויק ביותר. 
מדף ברזל שחור לפי מידה 
 
מחשבון המידות והמחירים הייחודי שלנו יציג נתונים מדויקים ובמחיר ידוע מראש 
השקענו מאמצים רבים בפיתוח מחשבון ידידותי, אשר ישקף בצורה שקופה ונוחה את המחיר, מידות וחומר גלם עבור המדף שתבחרו. אתם מזינים את הנתונים והמחשבון מציג בזמן אמת את המחירים. תוכלו להזין נתונים עד לרמת הסנטימטר והמחשבון הייחודי שלנו יציג נתונים מדויקים ובמחיר ידוע מראש. המחשבון נמצא בכל קטגוריה ובעת לחיצה על המוצר המבוקש.
מחשבון מידות על פי חישוב עובי מדף
מחשבון מידות ידידותי המציג בזמן אמת מחירים על פי מידה
 
אם חשובה לכם יותר הפונקציונליות של המדף, תרצו מדף אשר נועד לשאת משקל רב של פריטים במחסן או ספרים מעוצבים ועבי כרס, מוצרי חשמל במטבח או מדף למטבח לפי מידה אשר יוכל לשאת צנצנות של עוגיות, סוכר וקפה וגם תבלינים. חשוב שתבחרו מוצר איכותי, חזק ומותאם לחזון שלכם. 
סקירה ורפרוף בקטגוריות המדפים שאנו מציעים באתר, יכולה לקצר עבורכם את הדרך וליצוק מידע רלוונטי. שילוב המדפים בביתכם יכול להיות מסוגנן תוך שימת לב דקדקנית לחומר ממנו עשוי המדף. לדוגמא, באתר תוכלו למצוא מדף ברזל לפי מידה אשר ניתן לייצרו מאלומיניום או לחילופין מברזל מגולוון. צוות מסגריית אגן ברזל תפעיל שיקול דעת בעת הייצור לאור הנתונים שהכנסתם באתר.
פונקציונליות המדף יכולה להשתנות ולמעשה ניתן לייצר מדף שימלא אחר מספר רב של צרכים, ואף יהיה ניתן לנייד אותו בין חללי הבית. 
 
שתף אותנו בצרכייך, ונאמר לך מה המדף הנכון לך 
האם אתם מגדירים את עצמכם כמעצבים מינימליסטיים, או שליבכם מרגיש מלא כאשר החלל נראה מלא? לא תצטרכו להתלבט יותר מדי כיוון שיש במסגריית אגן ברזל פתרון לכל רעיון עיצובי או פונקציונאלי שתגדירו לנו. שתפו אותנו בצרכים שלכם בעיצוב החלל ונאמר לכם מה המדף הנכון לכם. סוגי המדפים מושפעים מרמות חוזק שונות, צפיפות החומר, סוגי חומר גם מטעמים ויזואליים ואסתטיים, שדרוג הגישה לחלל שלכם. מנעד זה משפיע כמובן על נוכחות המדף בחדר. 
אנו יודעים לייצר: 

 

מדפים כפולים
מדף למיקרוגל
מדף לתמי בר
מדפים תלויים
מדף נירוסטה
מדף פליז
  מדפים מעוצבים
  מדפי חוץ
  מדפים למטבח
  מדף לאמבטיה ולחדר המקלחת
  מדף ספרים
  מדף ספרים כפול
      
     מדף אלומיניום לבן או שחור, עם ״חזית״ המשמשת כמעצור
     חללים גדולים לעומת חללים קטנים 
     חללים גדולים יקראו למדפים בעלי נוכחות גדולה יותר, צבעים עזים מחומרים שישחקו פחות מהר. חללים קטנים יותר דורשים תכנון חכם של המדף, שכן מוצר כזה יכול לתרום לתחושת סדר בחלל, ניצול מקסימלי של מקום ומראה אסתטי ויצירתי. 
      
     מהם סוגי המדפים העומדים לרשותכם באתר? 

     מדפים לאמבטיה ולחדר המקלחת – חדר האמבטיה שלכם יכול להיראות אחרת לגמרי, אם תדעו לשלב את המדפים הנכונים באזורים השונים בו. ישנם מספר שיקולים בבחירת המדף לחדר האמבטיה: החומר ממנו עשוי, צבע, המשקל אשר אמור לשאת המדף ומיקום. מסגריית אגן ברזל מייצרת מדפים שיהיו עמידים לזמן רב כנגד נזקי לחות, רטיבות, שמפו שנשפך. מעבר לעמידות, אנו מייצרים את המדף לאמבטיה מאלומיניום לפי מידה, על מנת שישולב בול לצרכים שלכם.
     חומר מומלץ למדף: אלומיניום.

      
     מדפי חוץ – החלל החיצוני דורש מדפים שיחזיקו אל מול נזקי השמש, מזג אוויר, לחות, שחיקה ונשיאת עצמים כבדים. אפשר לעטר את המדפים בחוץ במדפי ברזל על פי מידה, שיתנו מענה לנשיאת עצמים כבדים, בצבע שתרצו. אנחנו נפעיל שיקול דעת בעת ההזמנה ונדע להתאים את חומר הגלם לצורך שלכם.
     חומר מומלץ למדף: אלומיניום או ברזל, תלוי בצורך.

     מדפים מעוצבים – מדפים מעוצבים כשמם כן הם מהווים פריט דקורטיבי והכרחי לשיפור נראות החדר ומעניקים תחושת מרחב מוקפדת ורלוונטית. מדפים מעוצבים על פי מידה יכולים לשמש אתכם להנחת ספרים, פסלונים, פרטי נוי כאלה ואחרים, תמונות ותעודות.

     מדף ספרים -  בנישה זו של מדפים מעוצבים, מסגריית אגן ברזל מייצרת מדף ספרים מהמם ויציב, מתאים במיוחד לספרים, יציב מאוד ולא מתכופף. הפינות במדף אינן מעוגלות וייצור המדף הינו מברזל, בכל מידה שתבחרו. 

     מדף ספרים כפול-  לפי מידה (דמוי ח׳) המאפשר משחק חכם עם החלל, כך שתוכלו למקם פריטים על המדף ועל התקרה הכפולה שלו.
     חומר מומלץ למדף: אלומיניום או ברזל, תלוי בצורך.
      
     מדפים למטבח – בטח יצא לכם לראות לא פעם מטבחים בתכניות בישול שמאפשרים סידור נכון של המון ציוד, ובכך הופך המדף למנטרל עומס בעיניים ומאפשר לנו לנצל את מרחב המטבח ולעצב אותו. במטבח תרצו לשלב מדפי ברזל מעוצבים שיישאו בגאון את משקל הכלים, הסירים, הצנצנות.
     חומר מומלץ למדף: ברזל. 

     מדפים כפולים – מדף כפול הוא מדף בצורת האות ח׳ המאפשר משחק נכון עם החלל ועם הפריטים המונחים בתוך גבולות ה-ח׳ ועל הצלע העליונה. מסגריית אגן ברזל מייצרת מדף כפול על פי מידה כך שתוכלו להגדיר מהו האורך, העומק, החומר שאיתו תרצו לעצב את החדר.
     חומר מומלץ למדף: אלומיניום או ברזל, תלוי בצורך. 

     מדפים תלויים – מדפים תלויים אלו הם המדפים המרחפים או ״ספרייה צפה״, המאפשרים התכתבות חכמה והגיונית בין הפריטים אותם תבחרו להניח על המדפים. הם יכולים להיתלות סימטרית או א-סימטרית ולתת עוד נופך עיצובי בחלל. תמונות, דיסקים, ספרים או פרטי נוי אחרים, הם דוגמאות לשימוש נכון במדפים.

     מדפים תלויים 
     מדפי פליז ונירוסטה- מדפי פליז (Brass) -  פְּלִיז היא סגסוגת המורכבת מהיסודות נחושת ואבץ. הפליז היא סגסוגת קשה וחזקה הרבה יותר מנחושת, המחזיקה במגוון תכונות ההופכות אותה לחומר אהוב על מעצבים ואדריכלים. את מדפי הפליז נשלב למשל בחדר האמבטיה, בשל עמידות החומר לקורוזיה, חלודה וריקבון. שילוב הפליז כחומר ייצור למדפים שלכם, נכון גם למדפים שאינם עתידים לשאת עומס רב. זהו חומר קל לעיבוד ועבודה, לטובת יצירת המדף האולטימטיבי עבורכם. מדפים מנירוסטה – נירוסטה היא קיצור אותיות מהמילים הגרמניות ,פלדת אל חלד או ״פלדה בלתי מחלידה״. העמידות של פלדת האל חלד, או בשמה הפופולרי נירוסטה, עומדת גם במבחן הקורוזיה, אטימות למים ונראות מבריקה. למעשה, הנראות שלה היא אחת מהתכונות החזקות והאטרקטיביות שלה שכן גם אם נשרטת, נוצרת שכבה פסיבית על השריטה, בדומה למתכות אחרות כמו אלומיניום. ניתן לשלב את מדפי הנירוסטה כפריט דקורטיבי או כפריט לאחסון, מדפים הנותנים גם פתרון לנשיאה של עצמים יותר כבדים.
      
     מהם חומרי הגלם העומדים לרשותכם ? 
     מסגריית אגן ברזל מחזיקה במגוון רחב של חומרי גלם לייצור המדפים המעוצבים שלכם; ברזל, אלומיניום, נירוסטה, נחושת, פליז. בחירת החומר ממנו תרצו שנייצר את המדפים עבורכם, קשורה גם למיקום המדף. מדפים לחדר המקלחת למשל, נצבעים בצביעה אלקטרוסטטית באבקה בתנור, צבעים חזקים מאוד ועמידים למים, שמש וכל מזג אוויר – וניתן לשלבם גם בסביבה החיצונית. תוכלו לשים את המדף בתוך חדר הרחצה ואפילו בתוך המקלחון, ללא חשש מפני חלודה וקורוזיה.  
     תשקיעו היום בבחירת המדף הנכון, על מנת לחסוך לעצמכם את התיחזוק בעוד שנים קדימה. 
       
     הקפדה על כללי הבטיחות 
     לאחר ששלב התיכנון המשותף מול אגן ברזל נגמר, המדפים שרציתם מוכנים למשלוח ובדרך אליכם. כעת, יש לגשת להתקנת המדפים תוך הקפדה על כמה כללי בטיחות חשובים וזאת כדי לשמור על המוצר ועל אלה הנהנים ממנו.  
     1. מיקום: רצוי למקם את המדף מספיק גבוה, על מנת שלא יהווה סכנה חזיתית. אין להניח מדף מעל מיטות ילדים ותינוקות, ובאופן כללי מעל מיטות מהסיבות הברורות. 
     2. עמידה בתקנים: תוודאו שהמדף יכול לעמוד בעומס שהפעלתם עליו, על מנת להימנע מקריסתו. 
     3. גימור: אם נמקם את המדפים בחדרי שינה וילדים, נשתדל להימנע מגימור חד ופינתי. 
      
     אנו מודעים לגמרי למגבלות של תקופת הקורונה ועשינו מאמצים רבים על מנת להנגיש עבורכם הלקוחות שלנו את המדפים בצורה מקוונת, נוחה ושירותית. לאחר שהשלמתם את ההזמנה, אנו נדאג לשלוח את מה שבחרתם אליכם במהרה. כך למשל, מדף שהוזמן היום – יגיע אליכם תוך שבוע בלבד. השירות שלנו כולל משלוחים חינם לכל הארץ.
     הגעתם עד כה, וקראתם את כל המאמר? החלטנו לשדרג את המחיר שלנו בעוד 5% הנחה ולהעניק לכם קוד קופון: DANI_BLOG-FIVE.
     תתחדשו ותרכשו! 
      
      
      
     מאמר זה נכתב והובא לאור על ידי דניאל גמליאל

     פוסט ישן יותר פוסט חדש יותר