עֲגָלָה
cload
Liquid error (sections/header line 1197): Could not find asset snippets/alireviews_aggregateRating.liquid

כלל ברזל - בקלות ובסטייל

09 מרץ, 2022

 
מסגריית אגן ברזל גאה לשלב בפס הייצור שלה את אחד החומר העמידים והחזקים בתחום. כפי ששזורה המילה ברזל בשם המסגרייה, כך גם שזור החומר בכל פועלנו וחלק בלתי נפרד מהמון תוצרים היוצאים מהמסגרייה. לקוחותינו יכולים ומוזמנים להזמין רהיטים על פי מידה, בעבודת יד כחול לבן.
במאמר זה תוכלו למצוא תוכן מקצועי ומידע רלוונטי טרם ניגשתם לעיצוב או שדרוג ביתכם.
 
הברזל היה סמל לכוח ולמעמד בר סמכא שנתן את המילה הראשונה והאחרונה בכל הקשור לעמידות החומר ולהיותו חזק אל מול איתני הטבע והזמן
ברזל, או בלטינית FERRUM, הינו יסוד כימי מתכתי הקיים עוד מתקופות עתיקות וישנות בעולם. שילוב הברזל בייצור נרשם עוד במאה ה19, בתעשיות הכבדות והמודרניות. התעשייה הכבדה שילבה כמויות אדירות של ברזל במכונות ובייצור בכלל וזאת על מנת לבסס מבנים ותוצרים שיחזיקו – והחזיקו – שנים רבות קדימה. הברזל היה סמל לכוח ולמעמד בר סמכא שנתן את המילה הראשונה והאחרונה בכל הקשור לעמידות החומר ולהיותו חזק אל מול איתני הטבע והזמן. הברזל יוצר בכמויות אדירות, והרבה יותר מכל חומר אחר בתעשייה של אותם שנים.
 
מסגריית אגן ברזל כשמה כן היא, מייצרת פריטים רבים מברזל, החל במדפים על פי מידה, ועד שולחנות לשימושים שונים. תוכלו להתרשם בקטגוריות המוצרים השונים באתר שלנו ולקבל רעיונות לפריטים הבאים שישדרגו את חדרי הבית.
 

banner for website

לחצו על התמונה על מנת להגיע לדף הבית

 

זה גם זמן טוב להסב את תשומת לבכם למאמרים נוספים בבלוג שלנו, בו תוכלו למצוא מאמרים שונים הנוגעים לפס הייצור שלנו, חומרי הגלם ושיטות העבודה.
 
ברזל מייצר עוד ברזל
במרוצת השנים, תרבויות שונות החלו להטמיע את השימוש בברזל בעת הייצור, כך שניתן לראות בתרבות המודרנית הטמעה של ברזל כמרכיב חשוב בבנייה, יחד עם ייצור של מוצרים רבים אותם אנו רוכשים לרוב. כמו כן, הברזל משמש אותנו כמרכיב ראשי ונחשק לייצור מכונות איתם אנו מכינים כלים ותוצרים לשימוש יומיומי. כך שבעצם ברזל מייצר עוד ברזל.
 
אנחנו באגן ברזל יודעים לנצל את כל מרכיביו החיוניים והמיוחדים של הברזל ויחד עם החזון העיצובי שלכם, לביית את הברזל בתוך ביתכם כך שנוצרת שיחה יפהפייה במרחב בין מדפי הברזל, שולחן אוכל, שולחן לסלון, במטבח, מדפי נוי בחלל החיצוני והזרוע עוד נטויה.
 
אחד המאפיינים המיוחדים והמייחדים את הברזל, הוא היותו חומר פרו-מגנטי ובכך גילו כי ברזל מושך אליו קוטבים מגנטים. זה משמעותי מאוד ליצרנים כיוון שבעזרת ברזל ניתן ליצור מגנטים או לפחות לייצר מערכות יחסים של משיכה בין חומר לחומר. זה נותן המון אפשרויות עיצוביות, ויזואליות ואף פונקציונאליות. זה בעצם מאפשר שימוש בברזל מנקודת מבט שלא בטוח שחשבנו עליה, כך שנוצרה קריצה עיצובית מרגשת.

 

bench copy outdoor

95% מכלל המתכות המיוצרות בעולם זה ברזל 
למעשה, נתון מפתיע ואולי לא, 95% מכלל המתכות המיוצרות בעולם זה ברזל. העובדה שיש שימוש נרחב ועיקרי במתכת הזו, מביא עימו גם הוזלה משמעותית במחירים וניתן לראות ייצור המוני וקולקטיבי בתעשיות שונות, שילוב של הברזל באספקטים שונים בחיי היום יום. ישנם שימושים רבים לברזל, חלקם נראים לעין, מאסיביים וברורים וחלקם משולבים בחכמה ובעדינות בנישות שונות בחיינו. כך שניתן ליהנות מיתרונות הרבים של החומר הנצחי הזה, תוך יצירת המשכיות ועמידות לאורך זמן.
נשקיע היום על מנת לראות לאורך זמן איך החומר הזה מחזיק בגאון אל מול איתני הטבע, נזקי הזמן, שינויי אקלים, בלאי טבעי ובלאי יזום.
 
  • אחד השימושים המוכרים של ברזל הוא בענף הבנייה. שילוב של ברזל כחיזוק פיגומים ורשתות ברזל כהכנה לבנייה ויצירת בסיס יציב וחזק.
  • תעשיית הצעצועים.
  • תעשיית ההייטק – הברז כמרכיב חשוב בהרכבת שנאים וחלקים אלקטרומגנטיים שונים, חלקיקים כחלקו השלם של אביזר כזה או אחר, גנרטורים.
  • כלי תחבורה – השימוש בברזל בתעשיית כלי הרכב הוא נרחב ומוכר, כך שגם הברזל עובר מניפולציות שונות על מנת שניתן יהיה לעצב אותו ולסדר אותו בהתאם לדגם ולחתיכה נוספת העתידה להתחבר לידי רכב.
  • ענף העיצוב – הברזל נכנס יותר ויותר לתוך ענף העיצוב, אפשר לראות אדריכלים רבים או אנשים פרטיים המעצבים את חלל ביתם בצורה המשלבת בחכמה חומרים שונים. כמו עץ, אלומיניום, אבן ושיש וכמובן – ברזל.
 
אז חומר חזק, כבר אמרנו? מסגריית אגן ברזל יודעת לעשות את השילוב בין צביעה אלקטרוסטטית בגימורים מדויקים, יחד עם חומר גלם כדוגמת הברזל, על מנת לספק לכם מוצר שיעמוד תחת בלאי של זמן, מזג אוויר וקורוזיה. זה פותר הרבה לבטי עיצוב ופונקציונאליות כשאתם ניגשים לאבזר את חלל הברביקיו שלכם, המחסן החיצוני, אזור פינת האוכל, ישיבה סביב שולחן בסלון או שימוש נכון בחלל האמבטיה וחדר המקלחת.
 
שולחן סלון
אנחנו במסגריית אגן ברזל יודעים לתת את המענה העיצובי, לשחק עם החומר ביד היוצר ולייצר תוצר סופי שייצר את אפקט הWOW בכל חדר או חלל של הבית
 
ענף העיצוב היום משלב את תחום התעשייה הכבדה והברזל בגאון. מעצבים רבים ואדריכלים השכילו לקחת את החומר הזה – הברזל – על אף הצטיירותו כגולמי ומחוספס, כך שבהדרגה שולב בשפת העיצוב המתוחכמת עד ליצירת קוהרנטיות מגניבה בחללים הפרטיים.
הברזל לא נגלה אלינו בצורתו הברורה בלבד, שכן לעיתים לא נשים לב אליו בשל מניפולציות חשובות שנפעיל עליו וזאת על מנת לעצב אותו, לייחד אותו, ליצור את הגימור והטאץ׳ העיצובי האחרון. אנחנו במסגריית אגן ברזל יודעים לתת את המענה העיצובי, לשחק עם החומר ביד היוצר ולייצר תוצר סופי שייצר את אפקט הWOW בכל חדר או חלל של הבית.
 
מסגריית אגן ברזל גאה מאוד בעיצוב כחול לבן ובעבודת יד, כך שאתם המתכננים ואנחנו המוציאים לפועל. רהיטים שונים מברזל לפי מידה, מוצעים לכם באתר שלנו. מה שיפה בתחום הברזל, שאין ״בלתי אפשרי״, אפילו לא ברמת הצבע והצורה. יש מגבלות, נכון, אבל יד ביד אנחנו נהיה הצינור שלכם אל עבר הגשמת הוויז׳ן שלכם בעיצוב הבית.
 
בקטגוריות המוצרים השונות עמדות לרשותכם קהל לקוחותינו מספר לא מבוטל של חומרי גלם הנמנים תחת מטריית המתכות השונות, ביניהם הברזל, האלומיניום, הפליז, הנירוסטה. כל אחד מחומרי גלם אלה, משמשים אותנו בעת הייצור אל מול הצרכים שתציבו בפנינו. כך למשל:
 
..והאפשרויות הן רבות. תוכלו לבחור ממניפת הצבעים, איזה צבע שתרצו. קחו בחשבון שבעת המפגש עם תנור הצביעה, גווני הצבע עשויים לעבור שינויים קלים – טון אחד למעלה - וזאת בשל אחוזי החום, זמן הצביעה בתנור וגורמים שונים המשפיעים על התוצאה הסופית.
 
 
אנו מודעים לגמרי למגבלות של תקופת הקורונה ועשינו מאמצים רבים על מנת להנגיש עבורכם הלקוחות שלנו את המוצרים המוגמרים בצורה מקוונת, נוחה ושירותית. לאחר שהשלמתם את ההזמנה, אנו נדאג לשלוח את מה שבחרתם אליכם במהרה. כך למשל, שולחן שהוזמן היום – יגיע אליכם בטווח של שבועיים בלבד. השירות שלנו כולל משלוחים חינם לכל הארץ.
הגעתם עד כה, וקראתם את כל המאמר? החלטנו לשדרג את המחיר שלנו בעוד 5% הנחה ולהעניק לכם קוד קופון: DANI_BLOG-FIVE
תתחדשו ותרכשו! 
 
 
 
מאמר זה נכתב והובא לאור על ידי דניאל גמליאל

פוסט ישן יותר פוסט חדש יותר